banner629

“Çocuklarınızı Spor İle Buluşturun”

Karaman'da yaz tatilinde Yunus Emre Fight Academy’de çocuklar için kick boks kursları başladı.

banner491
“Çocuklarınızı Spor İle Buluşturun”
banner567

Karaman'da çocukların ve gençlerin yaz aylarını eğlenceli ve verimli geçirmelerine katkı sağlamak amacıyla Yunus Emre Fight Academy’de yaz spor okulları adı altında kayıtlar başladı.

7-15 yaş arası çocuk ve gençlerin başvurabileceği Spor Merkezinde karma dövüş sporları ve Kick boks dersleri verilecektir.

Tüm çocukların sporla buluşturulması gerektiğini belirten Yunus Emre Fight Academy Kulüp Yetkilisi Memiş Ay; “Biz burada çocuklara hem kick boks hem de karma dövüş sporları (MMA) yaptırıyoruz. 7-15 yaş arası çocuklarımıza yaz spor okulları adı altında spor yaptırıyoruz. Şuana kadar katılım oldukça yoğun. Şuan daha yeni başladık. Allah izin verirse 2 ay sonra yavaş yavaş kendi aralarında müsabakalar yaptıracağız. Ben bütün Karaman halkının çocuklarını sporla buluşturmalarını istiyorum. 2016 yılından bugüne kadar hizmet verdiğimiz Karaman Yunus Emre Fight Academy’de MMA (Mixed Martial Arts) dışında; diğer uzak doğu ve savunma sporları da yer almaktadır. Minikler, gençler ve büyükler grup seanslarımızın yanı sıra özel derslerimizde mevcuttur. Üyelerimize profesyonel ve deneyimli eğitmen kadromuzla bilinçli spor yapma fırsatı sunmanın yanı sıra, keyifli ve eğlenceli bir sosyal yaşam alanı oluşturmaktayız. 175 m2 ferah antrenman alanı ile sizleri de bekliyoruz” dedi.

Ayrıca Kulüp Yetkilisi olan Memiş Ay, 2014 yılından bugüne kadar MMA FEDERASYONU ve MUAY THAİ KARAMAN İL TEMSİLCİSİ olarak da görev yapmaktadır.

Adres: Alişahane Mahallesi 158 sokak No:2 Aktekke Meydanı Komşu Mağazası yanı

Tel: 0 541 691 51 95

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2019, 17:12

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner644

banner612

banner590