banner877

banner919

banner990

banner957

Son Dakika
banner722

Ferhat Koç Görevi Bıraktığını Açıkladı

Ferhat Koç. TFF Karaman İl Temsilciliği görevini bıraktığını açıkladı.

SPOR 18.06.2021, 13:34
584
Ferhat Koç Görevi Bıraktığını Açıkladı
banner762

Yaklaşık 3 yıldır TFF Karaman İl Temsilciliği yapmaktan olan Ferhat Koç görevini bıraktığını açıkladı. Koç'un görevi bırakmasının ardından boş kalan il temsilciliği koltuğa ise Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Gökşen Sade getirildi.

Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Koç: “Yaklaşık 3 yıldır yürütmekte olduğum TFF Karaman İl Temsilciliği görevinden işlerimiz yoğunluğu sebebiyle ayrılmış bulunmaktayım. Geçirdiğimiz 3 sezon boyunca, Karaman’da Futbol ve Sporun gelişmesi adına desteklerini esirgemeyen, AK Parti Karaman Milletvekillerimiz Recep Şeker ve Selman Oğuzhan Eser’e, Sayın Valimiz Mehmet Alpaslan Işık’a, İl Özel İdaresi Genel Sekreterimiz Evren Çakır’a teşekkür ediyorum. Görev süremiz boyunca Karaman ASKF Başkanı ve Yönetimi ile uyumlu çalışarak Karaman’da Futbol kulüpleri ve sporcu sayısında ilerleme sağladık. Çalışmalarımızda bizimle birlikte emek veren ASKF Yönetimi, İl Hakem Kuruluna ve Kulüp Başkanlarımıza özellikle teşekkür ederim. Karaman’da Futbolun ve Spor gelişmesi adına yapılacak çalışmaların içinde ve yanında olmaya devam edeceğim.

Karaman’da bu görevi güvenerek bize veren ve sürekli desteklerini esirgemeyen TFF Başkan Vekilimiz Ali Düşmez’e Spor Genel Müdürümüz Mehmet Baykan’a TFF Genel Sekreterimiz Adnan Ersan’a Konya ASKF Başkanımız Remzi Ay’a teşekkürü borç bilirim. Bugün itibarıyla TFF Karaman İl Temsilciliğine atana yol arkadaşım, abim Gökşen Sade’ye başarılar dilerim” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 02 Ekim 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@