banner464

Hentbol Müsabakaları Sona Erdi

Karaman’da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilen yıldızlar hentbol grup müsabakaları sona erdi.

Hentbol Müsabakaları Sona Erdi

Karaman’da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilen yıldızlar hentbol grup müsabakaları sona erdi.

01 Mart 2016 Salı 10:38
183 Okunma
Hentbol Müsabakaları Sona Erdi

Okul Sporları 2015-2016 yılı faaliyet programında yer alan ve Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde Yunus Emre Spor Salonu’nda gerçekleştirilen yıldız erkekler ve kızlar hentbol grup birinciliği müsabakaları 12 ilden 22 takımın kıyasıya mücadelesine sahne oldu.
3 boyunca devam eden müsabakalarda takımlar bir birinden güzel ve çekişmeli karşılaşmalara imza atarken, sporcuların ortaya koyduğu performans ve centilmence hareketler sporseverlerce takdir topladı. 
Karaman’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık’ın da yerinde izlediği müsabakalar sonunda erkekler kategorisinde İstanbul, İzmir ve Nevşehir takımları, kızlar kategorisinde ise Eskişehir, Antalya ve Niğde takımları bir üst tura yükselme başarısı gösterdi. Müsabakalar sonunda gruplarında dereceye giren takımlara madalyaları ise Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık, Şube Müdürü Mustafa Karadeniz ve Okul Sporları İl Temsilcisi Yaşar Çalışkan tarafından takdim edildi.
Karaman’ın güzel bir organizasyona imza attığını belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Kısacık;” İlimizde gerçekleştirilen yıldızlar hentbol grup müsabakaları tam anlamıyla çok heyecanlı ve çekişmeli mücadelelere sahne oldu. Bu çekişmeli ve heyecanlı müsabakalar sonucunda dereceye girerek birincilik elde eden takımlarımızbir üst tura çıkma başarısı gösterdi. Dereceye giren takımlarımızı tebrik ediyor, bundan sonra katılacakları müsabakalarda başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.
 

Son Güncelleme: 01.03.2016 10:41
Yorumlar