İmam Hatipli Kızlar Türkiye Finalisti Oldu

15 Temmuz Şehit Muhammed Yalçın Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri Oryantiring Bölge müsabakasında 60 okul arasında 3’üncü olarak, Türkiye finalinde yarışmaya hak kazandı.

banner491
İmam Hatipli Kızlar Türkiye Finalisti Oldu
banner567

Okul sporları Oryantiring Gençler Grup Şampiyonası 26 İl, 60 okul ve toplamda 473 sporcu katılımı ile Kahramanmaraş da gerçekleştirildi. Karaman Anadolu Lisesi Sportif Farkındalık ve Oryantiring Hareketi Projesi kapsamında oryantiring eğitimi alan öğrenciler Karamanda yapılan Okullar arası Orayantiring İl birinciliği müsabakalarında 15 Temmuz Şehit Muhammed Yalçın Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni Genç Kız A ve Genç Kız B kategorilerinde temsil ettiler. Genç Kız B kategorisinde Karaman İl birincisi olarak Karaman’ı Kahramanmaraş da temsil etmeye hak kazandı.
Kahramanmaraş Okul sporları Oryantiring Gençler Grup Şampiyonasında Genç Kız B kategorisinde 29 Takım arasından 3. Olan 15 Temmuz Şehit Muhammed Yalçın Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden oluşan takım Karaman’ı 29.03.2018 tarihinde yapılacak olan Okul sporları Oryantiring Türkiye Şampiyonasında temsil etmeye hak kazandılar. Okul yöneticileri şu ifadeye yer verdiler; “Desteklerinden dolayı Karaman Gençlik Spor İl Müdürlüğüne ve Karaman Anadolu Lisesi Sportif Farkındalık ve Oryantiring Hareketi Projesi Koordinatörlüğüne teşekkür ederiz.” denildi.

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2019, 09:43

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Ali Bulut
Ali Bulut - 3 ay Önce

MaşAllah size

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590