banner877

banner919

banner928

banner957

banner975

banner722

İrfan Ataseven Anadolu Lisesinde Bilek Güreşi Heyecanı

Karaman İrfan Ataseven Anadolu Lisesi’nde düzenlenen kızlar ve erkekler bilek güreşi müsabakaları çekişmeli geçen maçlar sonunda tamamlandı.

SPOR 24.02.2022, 16:25
250
İrfan Ataseven Anadolu Lisesinde Bilek Güreşi Heyecanı
banner762

Atak Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü ile İrfan Ataseven Anadolu Lisesi arasındaki işbirliği protokolü çerçevesinde gerçekleşen turnuva sonunda kızlarda ve erkeklerde dereceye giren öğrencilere çeşitli ödüller verildi.

Okul yönetimi ve Atak Gençlik Spor ve İzcilik kulübü yaptığı açıklamada: Öncelikle bu turnuvada emeği geçenleri kutladılar ve işbirliklerinin her alanlarda devam edeceğini belirtiler. İrfan Ataseven Anadolu Lisesi idaresi de akademik başarılarımızın yanında sportif, kültürel, bilimsel, sanatsal çalışmalarla öğrencilerimizin gelişimini hedeflediklerini ifade etti. Okul bünyesinde, il genelinde, ulusal ve uluslararası alanda yapılan 100 kadar proje, etkinlik ve çalışmayla her öğrencimizin akademik başarısının yanında en az bir etkinlikle kendini geliştirmesini hedefledikleri belirtildi. Bilek güreşi alanında yapılan turnuvanın da bu amacın bir sonucu olduğu, diğer alanlarda da bu başarıyı arttırarak devam ettirmek istedikleri dile getirildi. Atak Gençlik Spor ve İzcilik kulübü başkanı Yüksel Recep Işık’ta yaptığı açıklamada bilek güreşi, geleneksel okçuluk, masa tenisi, izcilik gibi faaliyetlerle gençlerimizi günümüzün sosyal medya ve bilişim araçları bağımlılığı,  kötü ve zararlı alışkanlıklarından korumayı hedeflediklerini belirtti. Okullarının kapılarını kendilerine açan okul yönetimine teşekkürlerini bildirdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 27 Mayıs 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@