banner464

İşte Futsalda Kupayı Kaldıranlar

Futsalda İl Birincileri Kupasını Sultanoğlu ve Kısacık'tan Aldı

İşte Futsalda Kupayı Kaldıranlar

Futsalda İl Birincileri Kupasını Sultanoğlu ve Kısacık'tan Aldı

21 Aralık 2015 Pazartesi 17:03
478 Okunma
İşte Futsalda Kupayı Kaldıranlar
Okul sporları faaliyet programında yer alan liseler arası kız-erkek futsal (salon futbolu) il birinciliği müsabakaları tamamlandı.
14 Aralık 2015 tarihinde başlayan ve sekiz gün süren 15 erkek ile 7 kız takımdan 242 sporcu öğrencinin katıldığı liseler arası kız-erkek futsal il birinciliği müsabakaları tamamlandı. 
Müsabakalar çerçevesinde erkekler kategorisinde;
1.İrfan Ataseven Anadolu Lisesi 
2. Bifa Anadolu Lisesi 
3. TOKİ Anadolu Lisesi oldu.

Kızlar kategorisinde ise;
1. Karaman Spor Lisesi
2. Yunuskent Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi
3. İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi oldu.

Kazım Karabekir Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen ödül törenine İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu, Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Nurettin Doğan, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Dereceye giren takımlar kupalarını İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu, Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık ile İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Nurettin Doğan’dan aldılar. Kupa töreni sırasında büyük sevinç yaşayan futsal takımları haklı gururlarını öğretmenleri ile paylaştılar. 
Kupa töreninde bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu emeği geçen herkese teşekkür ederek, 20-22 Ocak tarihlerinde Kırşehir’de yapılacak olan bölgesel kız-erkek futsal müsabakalarında birinci olan ve ilimizi temsil edecek takımlara da başarılar diledi.Son Güncelleme: 22.12.2015 12:15
Yorumlar