İzcilik Faaliyetleri Başlıyor

Yeni eğitim öğretim sezonuna dinamik bir giriş yapmayı planlayan ATAK Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, izcilik faaliyetlerine başlıyor. 20 Ekim Cumartesi günü start verilecek olan programda izci kamp ve beceri eğitimlerinin yanısıra doğa yürüyüşleri, değerler eğitimi, seminerler, dart, masa tenisi, okçuluk ve fotoğrafçılık bulunuyor.

banner491
İzcilik Faaliyetleri Başlıyor
banner567

Yeni eğitim öğretim sezonuna dinamik bir giriş yapmayı planlayan ATAK Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, izcilik faaliyetlerine başlıyor. 20 Ekim Cumartesi günü start verilecek olan programda izci kamp ve beceri eğitimlerinin yanısıra doğa yürüyüşleri, değerler eğitimi, seminerler, dart, masa tenisi, okçuluk ve fotoğrafçılık bulunuyor... Sınırlı kontenjana sahip olan bu programda 8-14 yaş arası kız ve erkek grupları yer alıyor.

 Yeni neslin dinamik potansiyelini kullanabilme ve doğruya yönlendirebilme adına Karaman'da bir çok ilke imza atmış olan ATAK Gençlik Kulübü; yine, yeni ufuklar çizen projelerle toplumsal anlamda üzerine düşen vazifeyi taşımaya hazır olduğunu belirtiyor.
 

Güzel ahlak, maddi ve manevi temiz çevre, geleneğine bağlı ama geleceğe ve değişime açık, kültürlü, sosyal bireyleri topluma kazandırma amacıyla ve tamamen günüllüler ordusuyla çalışan ATAK Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, tüm izci ve izci adaylarını geleceğin lideri olmaya bekliyor...

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590