banner636

Karaman Beşiktaşlı Sporculara Turne

Beşiktaş Futbol Akademisi tarafından organize edilen Mersin Bölge Turnuvasına Karaman Beşiktaş Futbol Okulu 2008-2009 ve 2010 doğumlu sporcuların katılımı sağlandı.

banner491

 Kafilede Karaman Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Şevket Varol, Karaman Kartalları S.K. Başkanı Halil Alkan, Yönetim Kurulu Üyesi Özcan Varol, Teknik Direktör Ramazan Delen ve Antrenör Abdullah Yücer hocaları bulundular.

Cumartesi günü başlayan kamp programı Mersin gezisi ile başladı. Mersin İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne'yi ziyaret edip Polisevi'nde konakladıktan sonra turnuvaya katıldılar. Beşiktaş Futbol Akademisi Koordinatörü Gökhan Ataş ve scout hocası Ali Çebi oyuncuları izlediler. Çok güzel bir organizasyon da diğer çevre Beşiktaş Futbol Okullarını tanıma ve onlarla maç yapma fırsatı oldu.

Dernek yetkililerin yaptığı açıklamada;
Türkiye’nin ve Beşiktaş'ın geleceği için çok önemli bir neslin geldiği görmek bizleri çok mutlu etti. Karaman Beşiktaş Futbol Okulu olarak bundan sonra turnuvalara ve Beşiktaş kamplarına katılımlarımız devam edecektir. Bizlere maddi ve manevi desteğini esirgemeyen, güvene bütün velilerimize teşekkür ederiz. Saygılarımla.” denildi

Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2018, 15:35

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590