banner464

KARAMANLI BİLARDOCULAR RAKİP TANIMADI

Türkiye Pool Bilardo Şampiyonası 1. Etabı, 26-29 Mart tarihleri arasında Antalya-Kilikya Palace Otel’de düzenlendi.

KARAMANLI BİLARDOCULAR RAKİP TANIMADI

Türkiye Pool Bilardo Şampiyonası 1. Etabı, 26-29 Mart tarihleri arasında Antalya-Kilikya Palace Otel’de düzenlendi.

30 Mart 2015 Pazartesi 16:22
806 Okunma
KARAMANLI BİLARDOCULAR RAKİP TANIMADI
Türkiye Bilardo Federasyonu tarafından Antalya-Kilikya Palace Otel’de düzenlenen Türkiye Pool Bilardo Şampiyonası 1. Etabı’nda ilkler yaşandı. Şampiyonanın 1. Etabı, bu zamana kadar pool bilardo alanında en çok katılımın sağlandığı ve en büyük ödülün verildiği organizasyon oldu. 
Türkiye Pool Bilardo Şampiyonası 1. Etabı, 26-29 Mart tarihleri arasında Antalya-Kilikya Palace Otel’de düzenlendi.128 erkek, 16 kadın ve 22 genç bilardocunun mücadele ettiği, antrenör ve idareci sayısıyla birlikte toplam 200 kişilik önemli boyutta bir organizasyona dönüşen turnuva ilklere sahne oldu.
Şampiyonaya Karaman’ı temsilen Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bilardo antrenörü Osman Yılmaz nezaretinde toplam 3 bayan sporcu katıldı. Yıldız kızlar kategorisinde Karaman’ı temsil eden Gençlik ve Spor Kulübü sporcularından Nursel Okutan Türkiye birincisi olurken, Dilara Göl Türkiye ikincisi, Sümeyye Çankaya ise Türkiye üçüncüsü olan sporcular oldu. 
Bilardo da alınan başarınınkendilerini mutlu ettiğini belirten Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık,” Amacımız Karaman’da spor kültürünü en tabana yaymak ve milli takımlara daha çok sporcu göndermektir. Bilardo branşında da başarıdan başarıya koşan bir ekibimiz var. Bu başarılı ekibimiz ile ilerleyen yıllar içerisinde Karaman’ı ve ülkemizi uluslararası arenada en iyi şekilde temsil etmek amacındayız. Alınan bu başarılı sonuçtan dolayı duyduğumuz mutluluğu bir kez daha belirterek, böylesine anlamlı bir başarının gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum’’ şeklinde konuştu.

Son Güncelleme: 31.03.2015 00:36
Yorumlar