banner464

Küçükler Futbol Yarı Final Heyecanı Başlıyor

2014-2015 eğitim ve öğretim yılı okul sporları faaliyet programında yer alan Küçükler Futbol Yarı Final müsabakaları Karaman’da başlıyor.

Küçükler Futbol Yarı Final Heyecanı Başlıyor

2014-2015 eğitim ve öğretim yılı okul sporları faaliyet programında yer alan Küçükler Futbol Yarı Final müsabakaları Karaman’da başlıyor.

14 Mayıs 2015 Perşembe 09:30
520 Okunma
Küçükler Futbol Yarı Final Heyecanı Başlıyor
Karamanın ev sahipliğini yaptığı ve Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilecek olan Okullar arası küçükler futbol yarı final müsabakaları 14-17 Mayıs tarihlerinde Yunuskent Sentetik Futbol Sahasında gerçekleştirilecek. 8 takımın mücadele edeceği müsabakaların teknik toplantısı 13 Mayıs 2015 Çarşamba günü saat 17.00' de Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşti.

2014-2015 Öğretim Yılı Futbol Küçükler (Erkek) Yarı Final Yarışmaları Açıklamaları

Müsabakaların yarışma talimatı ise şu şekilde: "Yarıfinal müsabakaları; 4 grup merkezinde 8'li toplam 32 takımla yapılacaktır. Yarıfinal müsabakaları grup merkezlerinde; 8'li takımlar 4'lü olarak 2 gruba ayrılacaktır. Yarıfinal grup merkezlerinde; 8'li takımlar; 4'erli 2 gruba (A-B) ayrılarak çekilecek kuralar ile yarıfinal grup fikstürleri belirlenecektir. Yarışmalara aynı ilin takımları katıldığı takdirde kura ile ayrı gruplara verilecektir. Gruplarını 1'inci ve 2'inci sırada tamamlayan takımlar çapraz eleme usulü ile eşleşecekler, (A1-B2 / B1-A2) çapraz eleme usulü oynanan müsabakalarda galip takımlar Türkiye   birinciliğine katılmaya hak kazanacaktır. (Her grup merkezinden 2 takım Türkiye birinciliğine katılma hakkı elde edecektir.) Yarıfinal müsabakalarında; 3 üncülük 4 üncülük müsabakaları yapılmayacaktır. Her iki takım 3 üncü olacaktır. Müsabakalar; tek devreli lig usulüne göre yapılacaktır. Yarışmalar 4 günde tamamlanacaktır. Talimatta bahsedilmeyen konularda TFF oyun kuralları geçerli olacaktır.  Türkiye birinciliği yarışmaları; 8 takımla yapılacaktır. Türkiye birinciliği yarışmaları ile ilgili açıklamalar, okul sporları resmi web sitesinden (http://okulspor.gsb.gov.tr) yayınlanacaktır."

KARAMAN GRUBU

1 BURSA ŞEHİT PİYADE ER RAHİM KESKİN ORTAOKULU

2 AYDIN MUSTAFA KİRİŞ ORTAOKULU

3 DİYARBAKIR MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU

4 İSTANBUL ENGİN CAN GÜRE ORTAOKULU

5 KAHRAMANMARAŞ 100.YIL ORTAOKULU

6 MUĞLA FETHİYE GAZİ ORTAOKULU

7 SİVAS KAZIM KARABEKİR PAŞA ORTAOKULU

8 ŞANLIURFA MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU 

Son Güncelleme: 14.05.2015 23:28
Yorumlar