banner464

PERSONEL TOPLANTISI YAPILDI

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık Başkanlığında, Şube Müdürleri ve personelin de katılımı ile 2015 yılı personel toplantısı gerçekleştirildi.

PERSONEL TOPLANTISI YAPILDI

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık Başkanlığında, Şube Müdürleri ve personelin de katılımı ile 2015 yılı personel toplantısı gerçekleştirildi.

19 Ocak 2015 Pazartesi 13:02
639 Okunma
PERSONEL TOPLANTISI YAPILDI
Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen 2015 yılı personel toplantısına, Spor İl Müdürü Hayati Kısacık ’ın Başkanlığında Şube Müdürleri Aslan Yıldız, Vedat Akyar, O.Selçuk Akbaş ve İl Müdürlüğü personeli katıldı.

Spor İl Müdürü Kısacık, Karaman’da artık spor ve tesisleşme alanında yeni bir seferberlik ilan ettiklerini ve Karaman’da spor için yeni bir miladın başladığını belirtti. Kısacık, “2 ay önce atandığım Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevimde Şube Müdürleri, antrenörler, personel ve il temsilcileri ile toplantılar yaptık. Yapmaya da devam ediyoruz. Böylesine büyük bir ailede her bir bireyi sporun çok önemli birer parçası olarak görüyorum’’ dedi.

Geniş kapsam da planlanan hedefler ile ilgili açıklamalarda bulunun İl Müdürü Kısacık, özellikle bu hedefler doğrultusunda yapılacak çalışmaların daha faydalı olabilmesi için personel arasında sevgi ve saygı ile hoşgörü çerçevesinde özverili bir anlayış içinde olmalarını istedi. Karaman’da sporun daha çok kalkınması ve Milli takımlara çok sayıda sporcu verilmesi için seferber olacaklarını belirten Spor İl Müdürü Kısacık,bütün spor branşlarında Karaman’ın öncü bir kent olması için gayret sarf edeceklerini ifade etti. Bu şekilde birlik beraberliğin ve buna bağlı olarak da yapılan çalışmalarda büyük başarıların elde edileceğini söyleyerek, atılacak olan adımların sağlam olması gerektiğini vurguladı.

İl Müdürü Kısacık konuşmasının devamında;Tüm personellerimizin bir bütün içerisinde olmaları gerektiği ve bu şekilde daha özgüvenli bir birey olarak sorumluluklarını yerine getireceği kanaatindeyim diyerek tüm mesai arkadaşlarına olan güveninin tam olduğunu ve çok başarılı bir çalışma anlayışı içerisinde olacağından duyduğu mutluluğu dile getirerek Spor İl Müdürlüğü personeline teşekkür etti.

HABER MERKEZİ

Son Güncelleme: 19.01.2015 15:07
Yorumlar