banner464

POTANIN ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Okul Sporları Gençler Basketbol İl Birinciliği müsabakaları sona erdi.

POTANIN ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Okul Sporları Gençler Basketbol İl Birinciliği müsabakaları sona erdi.

25 Aralık 2014 Perşembe 18:45
467 Okunma
 POTANIN ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU
Spor Genel Müdürlüğü 2014-2015 Yılı Okul Sporları Faaliyet Programı çerçevesinde Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen gençler basketbol il birinciliği müsabakaları 22-25 Aralık 2014 tarihleri arasında 7 okul takımının katılımı ile Kazım Karabekir Spor Salonunda oynanan final müsabakalarının ardından sona erdi.
Çekişmeli geçen müsabakalar seyir zevki yüksek maçlara sahne olurken, takımların gruplarında lider olabilmek için gösterdikleri mücadele renkli görüntülere sahne oldu. Yapılan final müsabakalarının ardından Kızlar kategorisinde şampiyonluk ipini Karaman Spor Lisesi göğüslerken, erkekler kategorisinde ise bu isim Toki Anadolu Lisesi oldu. Turnuva sonunda kızlar kategorisinde Karaman Anadolu Lisesi ikinci, Larende Anadolu Lisesi üçüncü, erkekler kategorisinde ise Karaman Anadolu Lisesi ikinci ve TOBB Fen Lisesi üçüncü oldu. 
Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık, "Yedi okul takımının katıldığı ve birbirinden çekişmeli mücadelelere sahne olan okullararası gençler basketbol il birinciliği müsabakaları centilmen bir hava içerisinde sonuçlanırken, gruplarından lider çıkan takımlarımız ilimizi il dışında oynanacak grup müsabakalarında temsil etme hakkı elde etti. Centilmenliklerinden ve mücadelelerinden dolayı tüm sporcularımızı kutlar, ilimizi grup maçlarında temsil edecek takımlarımıza başarılar dilerim." dedi.
Dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları, Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Nurettin Doğan, Uzman Burçin Albayrak ve Okul Sporları İl Temsilcisi Özgür Tunçalp tarafından verildi.

Son Güncelleme: 25.12.2014 20:30
Yorumlar