Trabzonspor’a Uefa’dan Kötü Haber

Trabzonspor Hukuk Kurulu Üyesi Avukat Hakan Orhan, UEFA Disiplin Kurulu’nun Trabzonspor’u suçsuz bulduğunu belirterek, Fenerbahçe ve Türkiye Futbol Federasyonu hakkındaki yaptıkları şikayetin ise reddedildiğini söyledi.Twitter hesabı üzerinden...

banner491
Trabzonspor’a Uefa’dan Kötü Haber
banner567
Trabzonspor Hukuk Kurulu Üyesi Avukat Hakan Orhan, UEFA Disiplin Kurulu’nun Trabzonspor’u suçsuz bulduğunu belirterek, Fenerbahçe ve Türkiye Futbol Federasyonu hakkındaki yaptıkları şikayetin ise reddedildiğini söyledi.

Twitter hesabı üzerinden üç maddelik bir açıklama yapan Trabzonspor Hukuk Kurulu Üyesi Hakan Orhan, şu ifadeleri kullandı:

"UEFA Disiplin Kurulu her iki dosyada da müfettiş raporları doğrultusunda karar vermiştir. Trabzonspor suçsuz bulunmuştur. Fenerbahçe ve Türkiye Futbol Federasyonu hakkındaki şikayetimiz reddedilmiştir. Red gerekçesi henüz Trabzonspor’a bildirilmemiştir. Ayrıntılar daha sonra açıklanacaktır."

Kişilerle ilgili olarak henüz bir bilgilerinin olmadığını belirten Orhan, "Kişilerle ile ilgili olarak Trabzonspor kulübüne ulaşan bir bilgi yoktur. (Trabzonspor o dosyada taraf olmadığı için resmi tebliğ gelmez)" ifadelerini kullandı.

Konuyla ilgili olarak Trabzonspor resmi internet sitesinden de bir açıklama gelmesi bekleniyor.

banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535

banner576

banner581