banner659

Türkiye Şampiyonası İçin Yola Çıkacak

Karaman U-17 ligi şampiyonu BİFA Başakspor Karaman’ı temsilen 3 - 7 Mayıs tarihinde mersinde gerçekleşecek olan Türkiye şampiyonası 1’inci kademe grup maçları için yarın yola çıkacak.

banner491
Türkiye Şampiyonası İçin Yola Çıkacak
banner567

Grup maçlarını bitirip Karaman’a döndükten sonra ayağının tozu ile tekrar Karaman’ı temsilen U- 15 ligi şampiyonu olan Başakspor tekrar Aksaray'a grup maçlarını oynamak için yola çıkacak.

BİFA Başakspor adına açıklamalarda bulunan kulüp Teknik sorumlusu Habib Gümüş; “Şampiyon olduğumuz için mutluyuz inşallah Karamanımızı en iyi şekilde temsil edeceğiz.” dedi ve ardından yine U-17 ligi öncesi şampiyon oldukları U-15 içinde hazırlandıklarını söyleyen Gümüş; “Gecemizi gündüzümüze katarak ekip halinde çok çalışıyoruz emek veriyoruz karşılığını da şampiyonluklar ile alıyoruz şuan devam eden U-19 ve U-14 liglerinde de şampiyon olmak için çok çalışıp elimizden geleni yapacağız.” dedi.

 Gümüş sözlerini şöyle bitirdi; “Bizlerden desteklerini hiç esirgemeyen Necati Babaoğlu ve tüm BİFA BİSKÜVİ ailesine kendim ve sporcularım adına teşekkür ederim.” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner654

banner653

banner612

banner658

banner590