banner464

Voleybol Maçına Kitap Okuyarak Başladılar

Karamangücü Rakip Oyunculara Kitap Hediye Etti

Voleybol Maçına Kitap Okuyarak Başladılar

Karamangücü Rakip Oyunculara Kitap Hediye Etti

18 Kasım 2013 Pazartesi 09:17
616 Okunma
Voleybol Maçına Kitap Okuyarak Başladılar
Karaman Kazımkarabekir Spor salonunda oynanan mücadelede, ev sahibi takım Karamangücü sahasında konuk ettiği Ordu Tenis İhtisas Kulübü (OTİK) karşılaşması öncesi maça ellerinde kişisel gelişim kitaplarını alarak çıktı.
Karaman Kazımkarabekir Spor salonunda oynanan mücadelede, ev sahibi takım Karamangücü sahasında konuk ettiği Ordu Tenis İhtisas Kulübü (OTİK) karşılaşması öncesi maça ellerinde kişisel gelişim kitaplarını alarak çıktı. Voleybolcular, iletişim ve başarı konulu Ahmet Şerif İzgören'in 'Şu Hortumlu Dünya'da Fil Yalnız Bir Hayvandır' adlı eserini alarak sahada hakem düdüğünden önce ellerindeki kitabı 1 dakika okudu. Daha sonra filenin karşısına geçerek rakip takım Ordu Tenis İhtisas Kulübü 'nün oyuncularına kitapları hediye etti.

Ayrıca Karamangücü Takım antrenörü Aslan Sami Şen'de rakip takımın antrenörüne 1 kutu kek ikram etti. Kızların maça kitap okuyarak çıkması da salonda tribünlerden alkış aldı. Kitap okumaya teşvik amacıyla böyle bir yöntem izleyen Karamangücü Bayanlar Voleybol takımının bu tavrı herkesten takdir gördü. Sembolik olarak okunan ve hediye edilen kitapların ardından maç hakem düdüğü ile başladı. Oynanan müsabakada Karamangücü 3 seti de alarak rakibini mağlup etmeyi başardı. Karamancügü C Grubunda 2. Sıraya yerleşirken, maçın ardından müsabakadan çok oyuncuların bu duyarlı davranışı konuşuldu.
Son Güncelleme: 18.11.2013 13:00
Yorumlar