Sporculara Hitap Eden Karaman Genç Akademi Hizmete Açıldı Foto Galeri: Sporculara Hitap Eden Karaman Genç Akademi Hizmete Açıldı

Piri Reis Konutları Alışveriş Merkezinde açılışı gerçekleştirilen Karaman Genç Akademi Spor Tesisi, İbrahim Kıyak’ın öncülüğünde faaliyete geçti.

Her yaştaki sporcu ve sporcu adaylarına hitap eden Karaman Genç Akademi, geniş antrenman alanı, deneyimli antrenörleri ve donanımlı spor aletleriyle hizmet verecek.

Açılış öncesi bir konuşma gerçekleştiren Karaman Genç Akademi kurumunun sahibi İbrahim Kıyak “Karaman’da 2015 yılından beri farklı alanlarda faaliyet gösterdim. Tüm bu faaliyetlerimize bir yenisini daha ekledik. Bugün resmi açılışını yaptığımız salonumuz kadınlar için pilates ve reformer, çocuklarımız için de jimnastik alanında faaliyet gösterecek bir tesis hazırladık. Tesisimizi 300 metre kare üzerinde tamamen ailelerin ve çocuklarımızın rahatlıkla hareket edebileceği, antrenman yapabileceği bir alan olarak oluşturduk.  Her yaş sporcu ve spor adaylarına hitap ettiğimiz kurumumuzda donanımlı aletlerimiz ve deneyimli antrenörlerimizle hizmet vermeye başlamış olmaktan mutluluk ve gurur duyuyorum” dedi.

Konuşmaların ardından edilen dualar ve kurdele kesiminin ardından katılımcılar Karaman Genç Akademi Spor Tesisini gezerek Kayık’a yeni açmış olduğu kurumunun hayırlı olmasının temennisinde bulunarak çalışmalarında başarılar dilediler. Katılımcılar tesisi gezdikten sonra Karaman Genç Akademi sporcularının hazırlamış olduğu gösteriyi izlediler.

Açılışa Karaman İl Ticaret Müdürü Adem Özcan, davetliler ve vatandaşlar katıldı.