Taşeli Bölgesinde Stratejik Plan Hazırlama Seminerleri Düzenlendi Foto Galeri: Taşeli Bölgesinde Stratejik Plan Hazırlama Seminerleri Düzenlendi

Stratejik plan hazırlama semineri, 2024-2028 Stratejik Plan hazırlama sürecinde Stratejik yönetimin temel unsurlarını ve temel kavramları, durum analizi ve geleceğe bakış konularını kapsadı ve eğitim uygulamalı bir şekilde üç ilçede yönetici ve öğretmenlerden oluşan 120 katılımcı ile gerçekleşti.

İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı İsmail Kılınç, Strateji Geliştirme Şubesi AR-GE birimi personeli Fatih Bircan ile Gülfem Aday Korkmaz tarafından düzenlenen seminer, stratejik planlamanın önemi hakkında bilgi, katılımcıların aldığı seminer ile elde ettikleri yararlar ve okul stratejik planı hazırlarken dikkat edilmesi gereken hususlar gibi önemli konuları ele aldı. Katılımcılar, stratejik planlama sürecini daha iyi anlama ve eğitim sürecinde daha etkili bir şekilde uygulama becerilerini geliştirdi.

Katılımcılar, stratejik planlama konusundaki bilgilerini artırarak daha iyi sonuçlar elde etme yolunda büyük bir adım atmış oldular. Eğitim sonrası, okul ve kurumlar planlanan süre içerisinde 2024-2028 Stratejik Planlarını hazırlayacak.