Taşeli’de AK Parti Fırtınası Foto Galeri: Taşeli’de AK Parti Fırtınası

Ermenek, Kazancı, Göktepe, Başyayla ve Sarıveliler’de temaslarda bulunan AK Parti heyeti, siyasi toplantıların yanı sıra esnaf ziyaretleri de yaparak halkla buluştu.

Ermenek’te Muhtarlar derneğini ziyaret eden heyet, ayrıca AK Parti’ye yeni katılan vatandaşlara rozet takma töreni de gerçekleştirdiler.

AK Parti’nin güçlü isimlerinden ve bir önceki dönem Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan’ın da kaldığı Taşeli çıkarması üst düzey katılım ile gerçekleştirildi.

Taşeli ziyaretlerine Lütfi Elvan’ın yanı sıra Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Ziya Altunyaldız, AK Parti İl Başkanı Murat Öztürk, AK Parti SKM Başkanı Nazmi Ünlü, İl Genel Meclisi Başkanı Eyüp Çayır, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Bayır, Eski Milletvekili Mevlüt Akgün, Milletvekili adayları Osman Sağlam ve Fatma Coştu, AK Partili Belediye Başkanları, ilçe ve belde teşkilat başkanları ile çok sayıda partili kaldı.

14 Mayıs seçiminde AK Parti seçim beyannamesini yazan ekipte yer alan Lütfi Elvan’ın katılımı ile Ermenek Ahmet Keleşoğlu Kültür Merkezi'nde kentsel dönüşüm ve afet konutları kura çekimi yapıldı. Karaman Ermenek İlçesi, Keçipazarı, Akçamescit, Meydan, Gülpazar, Başpınar, Kebendibi, Sandıklı Mahallelerinde riskli alanda konutları bulunan vatandaşlara yönelik Ermenek İlçesi, Güllük Mahallesinde yapımı tamamlanan konutlara ait kura çekimi noter huzurunda Ermenek ilçesinde bulunan Halk Eğim Merkezi'nde yapıldı.

Taşeli Bölgesinde temaslarda bulunan önceki dönem Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan ziyaretlerle ilgili yaptığı değerlendirmede, “Ermenek ve diğer Taşeli ilçe ve beldelerinde değerli kardeşlerimizle, muhtarlarımızla, halkımızla buluştuk, hasret giderdik. Esnaflarımıza uğradık, hayırlı işler diledik. Partimize diğer partilerden katılan arkadaşlarımıza rozetlerini taktık. Yoğun ilgileri ve teveccühleri için değerli kardeşlerime teşekkür ediyorum.” dedi.

AK Parti Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser de devletin çok büyük olduğunu, büyük devletlerinde büyük liderlerle ayakta kaldığını belirterek, "Biz büyük bir liderin yol arkadaşı olarak memleketimize birçok hizmetler gerdik. Biz güçlü bir devletin vatandaşları olarak devletimizi ardında her zaman durduk" ifadelerini kullandı.