Taşeli'nin Tek Liste Başı Adayı Atilla Zorlu'ya Büyük İlgi Foto Galeri: Taşeli'nin Tek Liste Başı Adayı Atilla Zorlu'ya Büyük İlgi

Ermenek ilçesinde İYİ Parti ile girdiği seçimde en yüksek oyunu alarak Belediye Başkanı seçilen Atila Zorlu, yine bölgenin İYİ Parti'den tek liste başı milletvekili adayı olarak Taşeli bölgesi seçmenleri tarafından büyük bir ilgi ve sevgiyle karşılandı.

İYİ Parti Milletvekili adayı Atila Zorlu, Taşeli bölgesinde seçim ziyaretlerinde yaptığı konuşmasında “Benim size seçim beyanım şudur; Anamın ak sütü gibi temiz, şeffaf bir 4 yıl bıraktım bu topraklarda. Şimdi yine sizin helal oylarınızla, yüzüne dahi bakmadıkları projelerimiz için emrinizde olacağım. 4 yıllık belediye başkanlığı dönemimizde, her türlü çalıştırmama hamlelerine karşı direndik, ürettik ve çalıştık. Şimdi Taşeli için elimizden gelenin çok daha fazlasını ortaya koyma zamanıdır. Hak ettiğimiz ve hayal ettiğimiz bir Taşeli için bölgemizin ortak iyiliği için aziz hemşerilerimin iradesine güveniyorum.    

Coğrafya kaderimiz, kederimiz olmayacak. Bu kaderi hep birlikte yeniden, gayretimizle yazacağız. Bu kaderi kederinden hep birlikte kurtaracağız. Alnımızın teriyle hazırlayıp onaylanmadan dönen, ne kadar projemiz yarım kaldıysa yine alnımızın akıyla tamamlayacağız. Çok az kaldı aziz hemşerilerim, biz bu tarihi birlikte yazacağız.” Diye konuştu.