Taşkıran Kâzımkarabekir'e Çıkarma Yaptı Foto Galeri: Taşkıran Kâzımkarabekir'e Çıkarma Yaptı

Yeniden Refah Partisi Karaman Milletvekili adayları yorulmadan, durmadan yolları arşınlamaya ve gönüllere dokunmaya devam ediyor.

Yeniden Refah Partisi Karaman Milletvekili adayları Karaman’ın milletvekili bazında TBMM’de en yüksek sayı ile temsil etmek için tüm gücüyle çalışmalarını sürdürüyor.

Kâzımkarabekir’de vatandaşlar Yeniden Refah Partisi Milletvekili adayı Ahmet TAŞKIRAN’a yoğun ilgi göstererek  bağrına bastı.

Yeniden Refah Partisi Karaman Milletvekili adayı Taşkıran her kesimden gördüğü ilgiden memnun olduğunu, bu yoldaki kararlılıklarında arttığına dikkat çekti.

Amacın sadece ziyaret edip, el sıkışmak olmadığını, bu ziyaretlerde birçok konu üzerine görüşmeler yapıldığını da aktaran TAŞKIRAN, görüşmelerde her fikre saygı duyduklarını Karaman için el ele verilmesi gerektiğinin altını çizdi.

Yeniden Refah Partisi Karaman Milletvekili adayı Ahmet TAŞKIRAN ve beraberindeki yöneticiler Kâzımkarabekir İlçe merkezinde esnaf ziyareti yaparak taleplerini dinledikten sonra ilçeden ayrıldılar.