banner629

Albayrak: “Sanata ve Sanatçıya Desteğimiz Sürecek”

Tekirdağ Musiki Derneği Türk Sanat Müziği Korosunun 19. yüzyıl bestekarlarından Çorlulu Aşık anısına düzenlediği Türk Sanat Müziği konseri ilgi gördü.Namık Kemal Üniversitesi Konferans Salonunda yapılan ve Tekirdağ Büyükşehir Belediye...

banner491
Albayrak: “Sanata ve Sanatçıya Desteğimiz Sürecek”
banner567

Tekirdağ Musiki Derneği Türk Sanat Müziği Korosunun 19. yüzyıl bestekarlarından Çorlulu Aşık anısına düzenlediği Türk Sanat Müziği konseri ilgi gördü.

Namık Kemal Üniversitesi Konferans Salonunda yapılan ve Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın, eşi Gülseren Albayrak ile beraber katıldığı konsere, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Daire Başkanı Ahmet Poyraz ve Tekirdağlı sanatsever yoğun gösterdi.

Nevzat Avcı yönetiminde 3 bölümden oluşan konserde Çorlulu Aşık’ın 18 eserini seslendiren koro, izleyenlerin beğenisini topladı. Katılanlara unutulmaz bir gece yaşatan koro Şefi Nevzat Avcı ve koro elemanlarını kutlayan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak sanata verdikleri önemi bir kez daha yineleyerek, “Büyükşehir Belediyesi olarak birçok sanatsal etkinlikler yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. Sanat ve sanatçı dostu belediyeyiz. Sanata ve sanatçıya olan desteklerimiz bundan sonra da devam edecek” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner644

banner653

banner612

banner590