Baba-oğul Lige Hazırlanıyor

Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde masa tenisi antrenörü olan İbrahim Sevinç, Bölgesel Masa Tenisi Ligi Yıldızlar Kategorisi’nde mücadele verecek oğlunu sıkı bir antrenman programı ile müsabakalara hazırlıyor.Tekirdağ’ın Çerkezköy...

banner491
Baba-oğul Lige Hazırlanıyor
banner567
Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde masa tenisi antrenörü olan İbrahim Sevinç, Bölgesel Masa Tenisi Ligi Yıldızlar Kategorisi’nde mücadele verecek oğlunu sıkı bir antrenman programı ile müsabakalara hazırlıyor.

Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde eğitim veren 75. Yıl İlköğretim Okulu öğretmeni Masa Tenisi Antrenörü İbrahim Sevinç, 13 yaşındaki 75. Yıl Ortaokul öğrencisi oğlu Nurettin Sevinç’i Tekirdağ’da yapılacak olan Bölgesel Masa Tenisi Ligi Yıldızlar kategorisi müsabakalarına hazırlıyor. Oğlunun antrenörlüğünü yapan İbrahim Sevinç, oğlu Nurettin Sevinç’in Tekirdağ Bölgesel Masa Tenisi Ligi Yıldızlar kategorisin de iyi bir derece elde etmesi için iddialı şekilde hazırladığını söyledi. Pazartesi ve cuma günleri, günde 3’er saat olmak üzere sıkı bir çalışma yaparak hazırlandıklarını belirten İbrahim Sevinç, lig müsabakaları başlayana kadar lige hazır duruma geleceklerini ve Nurettin’in de müsabakalarda başarılı olacağını ifade etti.

Tekirdağ Bölgesi Masa Tenisi Lig müsabakalarının zorlu geçeceğini de belirten İbrahim Sevinç, "Tekirdağ’da gerçekleşecek olan Bölgesel Masa Tenisi lig müsabakalarının oldukça zorlu geçeceğini bildiğimiz için sıkı şekilde hazırlanıyoruz. Oğlum, Tekirdağ Bölgesel Masa Tenisi Ligi Yıldızlar kategorisine Çerkezköy’ü temsilen katılacak. Başarılı olacağına inanıyorum. Zorlu rakiplerle mücadele edecek. Bu nedenle Nurettin’in başarılı olması için önümüzdeki günlerde çalışma tempomuzu daha da sıklaştıracağız" dedi.

Çerkezköy Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Metin Aysal da İbrahim Seviç’in çalışmalarını takip ettiğini ve başarılı olacağına inandığını belirterek, "Tekirdağ Bölgesel Masa Tenisi Ligi Yıldızlar kategorisinde ilçemizi temsil edecek olan masa tenisçisi Nurettin Sevinç’i Masa Tenisi Antrenörü ilçemiz 75. Yıl Öğretim Okulu Öğretmeni olan babası İbrahim Sevinç hazırlıyor. Nurettin Sevinç, babası ile lig müsabakalarına çok iyi bir şekilde hazırlıyor. Nurettin Sevinç hazırlıklarını hırslı ve istekli şekilde yılmadan sürdürüyor. Nurettin Sevinç’in istekli ve hırslı çalışmalarını gördükçe başarılı olacağına inanıyorum ve güveniyorum" diye konuştu.

banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535