Çerkezköy Belediye Başkanı Akay: "bir Daha Sel Baskınları Olmayacak"

Tekirdağ’a bağlı Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Belediye’nin başlattığı dere ıslah çalışmalarının Çerkezköy sınırları dışına kadar devam edeceğini belirterek, "Yağışlar nedeniyle bir daha vatandaşlarımız korkulu...

banner491
Çerkezköy Belediye Başkanı Akay:
banner567
Tekirdağ’a bağlı Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Belediye’nin başlattığı dere ıslah çalışmalarının Çerkezköy sınırları dışına kadar devam edeceğini belirterek, "Yağışlar nedeniyle bir daha vatandaşlarımız korkulu rüya görmeyecek" dedi.

Çerkezköy Belediyesi’nin bir süre önce başlattığı dere ıslah çalışmaları aralıksız olarak devam ediyor. Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, özellikle kış aylarında aşırı yağışlarda dere taşkınlarının yaşanmasıyla birlikte alçak kesimlerde ve dereye yakın yerlerdeki yerleşim yerlerinde oturan birçok vatandaşın etkilendiğini ve bunun yaşanmaması için dere yataklarını genişletme çalışmalarının hızla sürdürüldüğünü belirtti.

Başkan Vahap Akay, dere ıslah çalışmalarının aralıksız olarak devam ettiğini ve dere ıslah çalışmalarının Çerkezköy sınırları dışına kadar devam edeceğini ve ilçede bir daha yağışlar nedeniyle vatandaşların sel baskınları nedeniyle korkulu rüya görmeyeceğini dile getirdi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590