Çerkezköy’de Büyük İkramiye Heyecanı

Yeni yıla girmeye sayılı günler kala milli piyangonun yılbaşı özel çekilişi biletleri tüm Türkiye’de olduğu gibi Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde de satışa sunuldu.Çerkezköy’de Milli Piyango yılbaşı özel çekilişi biletleri,...

banner491
Çerkezköy’de Büyük İkramiye Heyecanı
banner567
Yeni yıla girmeye sayılı günler kala milli piyangonun yılbaşı özel çekilişi biletleri tüm Türkiye’de olduğu gibi Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde de satışa sunuldu.

Çerkezköy’de Milli Piyango yılbaşı özel çekilişi biletleri, PTT Genel Müdürlüğü ile Milli Piyango Genel Müdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında 2009’dan beri PTT şubelerinde de satışa sunuluyor. Çerkezköy PTT Müdürlüğü, yılbaşı özel çekilişi kapsamında toplam 28 bin bileti satışa sundu. Milli Piyango biletleri satışları seri numaraları alınarak kontrollü bir şekilde yapılıyor. Vatandaşların, Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Karaağaç Mahallesi, Kızılpınar Mahallesi ve Veliköy Mahallesi PTT şubelerinden milli piyango yılbaşı özel çekilişi biletlerini temin edebileceği kaydedildi.

Belediye meydanında bilet satışı yapan Milli Piyango görevlisi Recep Pekmez, "6 yıldır Çerkezköy’de bu işi yapıyorum. Bu zamana kadar sattığım biletlere çok sayıda büyük ikramiye vurdu. Bunların en büyüğü 500 bin TL’lik ikramiye oldu. Ayrıca bir talihlimiz de büyük ikramiyeyi tek rakamla kaçırarak teselli ikramiyesi aldı" dedi.

banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535