Mhp Tekirdağ İl Başkanı Kaplan: "mhp Büyük Çıkışa Hazırlanıyor"

MHP Tekirdağ İl Başkanı Enes Kaplan, il kongresinin tamamlanmasından sonra büyük çıkış yapacaklarını dile getirerek, 2015 genel seçimlerinde 3 milletvekili çıkarmayı hedeflediklerini, alacakları oylarla da rekor kıracaklarını belirtti.İlçe...

banner491
Mhp Tekirdağ İl Başkanı Kaplan:
banner567
MHP Tekirdağ İl Başkanı Enes Kaplan, il kongresinin tamamlanmasından sonra büyük çıkış yapacaklarını dile getirerek, 2015 genel seçimlerinde 3 milletvekili çıkarmayı hedeflediklerini, alacakları oylarla da rekor kıracaklarını belirtti.

İlçe kongrelerinin izdiham şeklinde geçmesinin halkın MHP’ye dönmekte olduğunun göstergesi olduğunu ifade eden İl Başkanı Kaplan, "Biz bugüne kadar çok kongreler yaptık, çok seçimler yaşadık ancak bu defa çok farklı. Kongre salonlarımız adeta delege hücumuna uğradı, üyemiz olmadığı halde salonlara gelen halkımızın ilgisi MHP için büyük moral kaynağı oldu. İlçelerimiz yeni yönetimlerle tazelendiler, enerjileri ve moralleri çok yüksek, il kongremiz de tamam olunca büyük bir çıkış yapacağız. İl yönetimi olarak her ilçe için oluşturacağımız ’Halkla Temas Komisyonları’ sayesinde kısa zamanda MHP’ye katılımları hızlandıracağız" dedi.

Tekirdağ’da seçmenin iki duvar arasına sıkıştırıldığını öne süren Kaplan, "Vatandaş niye iki seçenek arasında olsun? Yıllardır AKP mi? CHP mi? dedik. Hep bu iki kapıdan birine mahkummuşuz hissini yaşattılar bize. Yağmurdan kaçarken doluya tutulduk. Artık MHP var. Halkımızı umutsuzluk dünyasından çekip çıkaracak çok güçlü bir MHP var. Seçmene mesajımız şudur: ’MHP Türk milletinin partisidir.’ Devletin bütünlüğünü ve bekasını savunur. İşte Irak, İşte Suriye halkı ortada. Milyonlarcası devletsiz, malsız, yurtsuz ve perişan vaziyettedir. MHP’yi gerçek adaletin sağlanacağı bir kale olarak görünüz" ifadelerini kaydetti.

banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535