Nkü Teknopark’ın Yeni Projesi Avrupa Komisyonu’nda Kabul Edildi

Namık Kemal Üniversitesi Teknopark tarafından geliştirilen yeni ticari İşbirlikleri, uluslararasılaşma ve yenilikçilikçi teknoloji alanında KOBİ’lere destek hizmeti içeren proje, Avrupa Komisyonu tarafından kabul edildi.6 yıl sürecek ve...

banner491
Nkü Teknopark’ın Yeni Projesi Avrupa Komisyonu’nda Kabul Edildi
banner567
Namık Kemal Üniversitesi Teknopark tarafından geliştirilen yeni ticari İşbirlikleri, uluslararasılaşma ve yenilikçilikçi teknoloji alanında KOBİ’lere destek hizmeti içeren proje, Avrupa Komisyonu tarafından kabul edildi.

6 yıl sürecek ve yaklaşık bütçesi 650 bin Euro olan projede NKU Teknopark Yönetici A.Ş.’yi temsilen Teknopark Genel Müdürü Prof. Dr. Bülent Eker ve Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Gülsel Çiftçi görev alıyor. Proje kapsamında Avrupa İşletmeler Ağı (WEST-MAR EEN) KOSGEB Edirne Hizmet Merkezi, Namık Kemal Üniversitesi Teknopark Yönetici A.Ş. ve Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası ve üçlü konsorsiyumu kapsamında Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Çanakkale ve Balıkesir illerine bilgilendirme ve danışmanlık, KOBİ’ler arası ticari işbirlikleri ve uluslararasılaşma, yenilikçilikçi teknoloji alanında KOBİ’lere destek hizmetleri verilecek.

banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535