Tekirdağ’da Çevre Temizliği

Tekirdağ merkez ilçe Süleymanpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, çevrede bulunan moloz, hafriyat ve atıkları temizliyor.Daha yaşanabilir bir kent oluşturmak adına, Süleymanpaşa Belediyesi Temizlik ekipleri, ilçe genelinde...

banner491
Tekirdağ’da Çevre Temizliği
banner567
Tekirdağ merkez ilçe Süleymanpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, çevrede bulunan moloz, hafriyat ve atıkları temizliyor.

Daha yaşanabilir bir kent oluşturmak adına, Süleymanpaşa Belediyesi Temizlik ekipleri, ilçe genelinde hummalı çalışmalar gerçekleştiriyor. Yeni kurulan Süleymanpaşa Belediyesi’nin sorumluluk alanlarında geçmiş yıllardan kalan, yol kenarlarına ve boş arazilere gelişigüzel atılmış evsel atıklar, molozlar, hafriyat, inşaat ve yıkıntı atıkları ile budanmış ağaç dalları ve muhtelif hurdalar ekiplerce toplanılarak bertaraf ediliyor.

Süleymanpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü yetkilileri Ertuğrul Mahallesi, Gündoğdu Mahallesi, Hürriyet Mahallesi ve Bahçelievler Mahallesi olmak üzere, ilçe merkezinde moloz, hafriyat atıkları, inşaat ve yıkıntı atık temizlik çalışmalarının rutin bir şekilde devam edeceğini belirtti.

Süleymanpaşa Belediye Başkan yardımcısı Mustafa Özdemir, çevre temizliği konusunda vatandaşlara işbirliği çağrısı yaparak vatandaşları duyarlı olmaya çağırdı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535

banner581