Bölgesel Amatör Lig mücadele eden Karaman Gençlerbirliği, teknik kadrosunda değişikliğe gitti. Kulüp yönetimi teknik direktörlük görevini Mehmet Hakan Ersoy’a emanet ederken kaleci antrenörü Enver Güneş ve kondisyoner Sabri Gerger’i de renklerine bağladı.

Konuyla ilgili olarak gazetemize açıklamalarda bulunan Futbol Şube Sorumlusu Serdar Kanak, “Alanında en iyi teknik direktör ile anlaşma sağladık. Takımımıza olan inancımız tamdır. Futbolcularımız her zamanki gibi takım olarak hazırdır. Karaman halkına destekleri için teşekkür ediyoruz” dedi.

Gençlerbirliği Spor Kulübünün Basın ve Halkla İlişkiler Başkanı Muhammet Taşer ise, “Sezon başından beri futbol adına güzel örnekler sergilemekteyiz. Karaman'ımıza gelen misafir takımlara fair play adına en iyi şekilde ağırlamaktayız. Gelen takım sporcuları ve yöneticileri memnun olarak ayrılmaktadır. Karaman ilimizi en iyi şekilde temsil etmeye ve tanıtmaya devam etmekteyiz. Takımımızdan desteklerini esirgemeyen halkımıza teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.