12 Mart Pazar Günü deplasmanda Bolu Belediyesi SK ile karşılaşan temsilcimiz Minik Atılım Spor Kulübü, maç sonrası saldırıya uğraşmıştı.

Yapılan saldırı sonucu temsilcimizin bazı sporcuları aldıkları yumruk darbeleriyle fenalık geçirerek baygınlık geçirmişti. Yaşanan olay sonrası temsilcimiz yaklaşık 1 saat soyunda mahsur kalırken, güvenliğin sağlanmasının ardından sahadan ayrılmışlardı.

ÇİRKİN SALDIRILA İLGİLİ YENİ GELİME YAŞANDI

Türkiye Hentbol Federasyonu Disiplin Kurulu, 12 Mart Pazar günü oynanan Bolu Belediye SK-Minik Atılım SK maçı sonrasında yaşanan olaylarla ilgili maçın hakem, gözlemci ve saha komiserinin raporlarını değerlendirdi.

Disiplin Kurulu, 12 Mart Pazar günü oynanan Bolu Belediye SK-Minik Atılım SK maçı sonrasında yaşanan olaylarla ilgili maçın hakem, gözlemci ve saha komiserinin raporlarını değerlendirdi.

Yaşanan olaylarla ilgili olarak THF Disiplin Kurulu, Bolu Belediyesi SK antrenörü Sercan Marangoz ve Karaman Minik Atılım SK antrenörü İsmail Duran’ın savunmalarını isterken, ilgili antrenörler hakkında THF Ceza Talimatının 73. Maddesi gereğince tedbir uygulanmasına, saha olaylarıyla ilgili olarak Bolu Belediyesi SK’dan savunma istenmesine, müsabaka hakemleri Burak Kara ve Taner Kaplan ile gözlemci Mehmet Bahittin Gülgör ve saha komiseri Ümit Yıldırım’dan ek beyan istenmesine karar verdi.