Rafet Nas İmam Hatip Ortaokulunun SADA(Baki kalan bu kubbede hoş bir sada bırakmak) Projesi kapsamında planlanan öğrenci tişörtlerine Karamanla özdeşleşen gönül adamı Yunus Emre; Yahudilerin akıl almaz para teklif ederek Filistinde toprak istemelerine karşılık “Kanla alınan topraklar sadece kanla verilir” diyen 2.Abdülhamid; Kudüs özgür olana kadar gülmemeye yemin etmiş Kudüs Fatihi Selahaddin EYYUBİ; Mekke ve Medinenin hakimi değil hadimiyiz yani hizmetlisiyiz diyen Yavuz Sultan Selim resimleri işlendi.
Böylelikle bu güzel kahramanların çocuklar tarafından tanınıp örnek almasını hedefleyen tişörtler görenlerin beğenisini kazandı.
![2](https://karamangundemcom.teimg.com/karamangundem-com/uploads/2024/02/aa-16/2.jpg)