TOGG Karamanlı Vatandaşlarla Buluştu Foto Galeri: TOGG Karamanlı Vatandaşlarla Buluştu

Türkiye'nin yerli ve milli otomobili TOGG'un Anadolu Ateşi kırmızı renkli SUV modeli, ilk kez getirildiği Karaman’da vatandaşlarla buluştu.

TOGG'u görmek isteyen yüzlerce vatandaş Aktekke 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'na akın etti. Kent merkezinde tur atan TOGG’a vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.  Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği 70 TOGG 70 plakalı yerli ve milli otomobil şehir turu attıktan sonra tanıtımın yapılacağı Aktekke 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda vatandaşlarla buluştu. Yerli ve milli otomobil TOGG, vatandaşların yoğun ilgisi nedeniyle güçlükle ilerledi. TOGG'u ilk kez yakından gören vatandaşlar ise dikkatle inceleyerek fotoğraf çekindi. 

TOGG tanıtımı sırasında açıklamada AK Parti Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser, “Bu gurur hepimizin gururu. Bu başarı bu milletin başarısı. Güçlü devlet başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı gayretleriyle böyle büyük başarılara, milletimizin göğsünü kabartan başarılara imza attık. Her zaman şunu söylediler; tank yapacağız, uçak yapacağız, gemi yapacağız, kendi yerli ve milli arabamızı yapacağız dediler, yapamazsın dediler. Biz bunların hepsini yaptık. Şimdi çok daha fazlasını yapacağız. Önümüzdeki dönemde adım adım bu ülkenin küresel güç olup dünyaya barış ve huzur getirmesi için birlikte mücadele edeceğiz ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden başkan yapacağız” Dedi.