Kamu İhale Kanunu Hakkındaki Son Değişiklikler Anlatıldı

Yatırım İzleme ve Koordinasyon Merkezi Başkanlığı tarafından organize edilen, Kamu İhale Kurumu tarafından düzenlenen bilgilendirme toplantısı Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.Trabzon, Rize, Giresun ve Gümüşhane...

banner491
Kamu İhale Kanunu Hakkındaki Son Değişiklikler Anlatıldı
banner567
Yatırım İzleme ve Koordinasyon Merkezi Başkanlığı tarafından organize edilen, Kamu İhale Kurumu tarafından düzenlenen bilgilendirme toplantısı Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Trabzon, Rize, Giresun ve Gümüşhane illerinden ihale işlerinde çalışan 550 kamu görevlisinin katıldığı toplantıda 4 bin 734 kamu ihale kanunu ve 4 bin 735 sayılı kamu ihale sözleşmeleri kanununda yapılan son değişiklikler hakkında bilgi verildi. Kamu İhale Kurumu Müşaviri Orhan Akyazı ve Grup Başkanı Türkan Zehir gerçekleştirdikleri sunumlarla kamuda çalışanlara yapım ve hizmet alımı ihaleleri konusunda son değişiklikleri aktardılar. Toplantıya katılan Trabzon Vali Yardımcısı Necmettin Yalınalp, “Bu programda ihale sürecinin tüm aşamaları ve mevzuatta meydana gelen değişiklikler konusunda bilgilendirmeler yapılmaktadır. Ayrıca bu süreçte meydana gelebilecek hata ve eksikliklerin önüne geçilmesi için de önemli bilgilendirmeler yapıldı. İki gün sürecek olan programın gerçekleştirilmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Toplantıda hizmet alımı ve yapı ihalelerinde uygulama birliğinin sağlanması hedefleniyor.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535

banner581