Türkiye Finallerinde Karaman’ı Temsil Edecekler Foto Galeri: Türkiye Finallerinde Karaman’ı Temsil Edecekler

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü Spor Faaliyetleri Daire Başkanlığı’nın 2023 yılı faaliyet takviminde yer alan ve Uşak’ın ev sahipliğinde düzenlenen 2023 Osman Bayrakdar Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Sezonu Bocce yarı final müsabakalarına Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bocce antrenörü Abdullah Şimşek eşliğinde hazırlanan Karaman kız ve erkek bocce takımları, erkekler kategorisinde grup üçüncüsü kızlarda ise grup altıncısı olarak Türkiye finallerine katılmaya hak kazandı.

Karaman ANALİG Bocce kız ve erkek takımları, 23-25 Ağustos 2023 tarihleri arasında Bartın’da düzenlenecek ANALİG Bocce finallerinde Türkiye şampiyonluğu için mücadele edecek.

“KARAMAN’I EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİZ”

Bartın’da düzenlenecek olan Türkiye finali öncesi Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün Bocce sahasında antrenörleri Abdullah Şimşek ile antrenmanlarına devam ettikleri dile getiren kız takımının kaptanı Esma Dalkıran, “Uşak ilinde düzenlenen yarı finallerde bireysel hatalar yapsakta takım olarak toplamasını bildik ve Bartın’da düzenlenecek olan Türkiye finallerde Karaman’ı temsil etmeye hak kazandık. Final öncesi bocce sahasında antrenörümüz Abdullah Şimşek ile antrenmanlara devam ediyoruz. Finallerdeki hedefimiz en iyi dereceyi elde ederek Karaman’ı en iyi şekilde temsil etmek” dedi.

Erkek takımından Durmuş Ali Atmaca ise takım olarak büyük bir başarıya imza attıklarını söyledi. Antrenmanlarda sıkı çalıştıklarını anlatan Atmaca şu ifadeleri kullandı:

“Uşak’ta düzenlenen yarı finallerde yer aldığımız grubu üçüncü olarak bitirerek Türkiye finallerine gitmeye hak kazandık. Elde ettiğimiz bu başarı sonucu Karaman’ımızı Bartın’da temsil edeceğiz. Finaller öncesinde çok sıkı çalışıyoruz. Hedefimiz finallerde en iyi dereceyi elde ederek Karaman’ın ismini duyurmak.”