Spordetay.com.tr ailesi olarak özellikle amatör spor branşlarında yaşanan tüm gelişmeleri Spor Haberleri ni siz değerli okurlarımıza en hızlı ve güvenilir şekilde aktarmayı amaç edindik. Güreşten judoya tekvandodan tenise basketboldan okçuluğa ve diğer tüm branşlarımızda geleceğimiz olan sporcularımızın başarılarını sitemizde tüm detayları ile yer vererek mutluluklarına ortak olmak istedik.

Spor Haberleri kategorisinde amatör spor branşlarımıza daha fazla yer vererek tüm sporcularımızın sesi olmaya çalışıyoruz ve bu hassasiyetimize de devam edeceğiz. Çünkü bir sporcunun kolay yetişmediğini biliyoruz. Başarıların ne tür zorluklar içinden geldiğinin farkındayız. O yüzden en küçük yaş gurunda alınan başarılar bile bizler için çok ama çok kıymetli.

Futbol’da ise amatör ligden profesyonel lige tüm spor haberleri ni, puan durumu ve son dakika Spor Haberleri ni yine sitemizde anlık ve en güncel haliyle bulabilirsiniz. Özellikle oynanan maçlarından ardından röportajlar, basın toplantıları gibi önemli gelişmeleri yine sitemizin video bölümünde en güncel haliyle takip edebilirsiniz.

Bizler spordetay ekibi olarak sizler için çalışmaya ve yenilenmeye devam ediyoruz. Siz değerli okurlarımızın memnuniyeti bizler için çok önemli. Spordetay sizlerle büyümeye devam edecek.