Turkuaz Vip projesinin örnek dairesini görmeden Karaman’da ev sahibi olmaya karar vermeyin. Karaman’da sektörde öncü ve güvenin sembolü olmuş Akkülah Group’un yapmış olduğu Turkuaz Vip projesinin özenle hazırlanan, özel ve lüks mobilyalarla döşenmiş örnek dairesinde konutların tüm detayları ev sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunulmuş durumda.

Proje, site dış görünümünden, ezber bozan iç mimari uygulamalarına kadar ailelerin hayallerini süsleyen bir yaşam alanı olma özelliğinde. Karaman’da site kültürüne yeni bir bakış açısı kazandıran Akkülah Group Turkuaz Vip Projesi ile bambaşka bir yaşam standardı sunuyor.

Projenin daireleri ultralüks ve ergonomik bir şekilde tasarlanmış. Her biri geniş ve ferah olan daireler kaliteli malzeme ve işçilik alanında da oldukça iddialı. Kızartma mutfağı, sauna, giyinme odası, çamaşır ve ütü odası, kış bahçesi, ebeveyn banyosu gibi birçok yaşam alanı bulunan dairelerde kullanım kolaylığı ve konfor ön planda tutulmuş. Projede bulunan konutlar 301 metrekare 5+1, 240 metrekare ve 280 metrekare 4+1 şeklinde beğeninize sunulmuştur.

Çok kısa bir süre içinde teslime hazır hale gelecek bu proje de, firmanın bundan önceki projeleri gibi konutun ötesinde, bir yaşam alanı olma özelliğinde. Yüzme havuzu, barbekü ve mesire alanı, kapalı otopark, oyun ve jimnastik parkı, basketbol ve voleybol sahası gibi sosyal donatılar da eğlenceyi ve huzuru evinizin konforunda yaşamanıza imkân veriyor.

Akkülah Group’un yeni projesi olan Turkuaz Vip hakkında detaylı bilgi almak ve örnek dairesini gezmek için 0544 650 06 00- 0532 797 56 00 numaralı telefonlardan satış yetkilileri ile irtibata geçebilirsiniz. Proje hakkında detaylı bilgilere www.turkuazvip.com internet adresi üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Turkuaz Vip Projesinin örnek daire tanıtım filmini; https://youtu.be/hWr-uj0A7Og linkinden izleyebilirsiniz.