Ülküsever’den STK Ziyaretlerine Anlamlı Başlangıç Foto Galeri: Ülküsever’den STK Ziyaretlerine Anlamlı Başlangıç

Muharip Gaziler Derneği Başkanı Behiç Baş’ı dernek hizmet binasında, Şehit Aileleri Dernek Başkanı Mustafa Bayat’ı ise evinde ziyaret eden Ülküsever, ‘’Ziyaretlerimiz dolayısıyla bir kez daha yüreklerimizi ısıtıp, vatan ve devlet konularındaki duygularımızı perçinledik’’ dedi. Şehit aileleri ile Gazilerin, fedakârlıklarının ve vatan için verdikleri kutsal mücadelenin her fırsatta takdir edilmesi gerektiğini belirten Ülküsever;

‘’Derneklerimiz; aziz şehitlerimizin ve gazilerimizin emanetlerine sahip çıkan, onların anılarını yaşatmayı ve ailelerine destek olmayı amaçlayan kıymetli bir çatı. Bizde ziyaretimiz vesilesiyle kıymetli başkanlarımızla duygusal ve samimi bir ortamda buluştuk. Onların hatıralarıyla geçmişe yolculuk yaparken, desteklerimizi sunmanın huzurunu yaşadık. Şehitlerimizin anıları önünde saygıyla eğilirken, onların emanetlerine sahip çıkmak için daha fazla dayanışma içinde olmaya kararlı olduğumuzu bir kez daha hissettik.

Öte yandan gazilerimizin destansı mücadelelerini, gösterdikleri kahramanlıkları ve vatanları için verdikleri büyük mücadeleyi dinleme fırsatı bulduk. Onların yaşadığı deneyimleri dinlerken, gururla dolup, onların yanında olduğumuzu hissettirmenin hazzını yaşadık. Muharip gazilerimizin, toplumumuzun her zaman takdir ettiği ve minnet duyduğu kıymetli fertler olduğunu bir kez daha görmek bizi heyecanlandırdı. Bundan sonraki süreçte de bu değerli insanlarımızın yanında olmaya, destek vermeye ve onların hak ettikleri saygıyı göstermeye devam edeceğiz. Bu vesileyle cennet vatanımız için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyor, değerli gazilerimize de sağlıklı ve huzurlu bir ömür diliyorum.’’ diye konuştu.