31 Mart tarihinde yapılacak mahalli seçimler öncesinde Külhan Mahallesi Muhtarı İsmail Uluer, yeni dönem için adaylığını koydu. Geçtiğimiz seçimde Külhan Mahallesi Muhtarlığı için 10 adaydan birisi olan Uluer, mahallilerin teveccühünü kazanarak muhtar seçildi.

Seçildiği günden bugüne mahallesindeki ihtiyaç sahibi vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak için gecesini gündüzüne katan Uluer, yeni dönemde de seçilmesi takdirinde Külhan Mahallesi için her ortam ve durumda da çalışacağına söz verdi.

Uluer, gazetemize yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

Mahalli seçimlerinde siz değerli ve kıymetli Külhan Mahallesi sakinlerim tarafından 10 muhtar adayı arkadaş içinden beni onurlandırarak seçtiniz. Seçildiğim günden bu yana Külhan Mahallemiz için belediyemiz ve sosyal yardımlaşma dernekleriyle iç içe mahallemizin eksikleri sizlerin talebi doğrultusunda tespit edip, gidermek için uğraşıyorum.  Bu yapılan hizmetleri siz değerli Külhan Mahallesi sakinlerime sosyal medya sayfamda sizlerle paylaşacağım.

Mahallemizde ikamet eden ihtiyaç sahiplerimizin ihtiyaçları her konuda giderilmektedir.  Yapılan hizmet ve emekleri daha muhtar olmadan Yapabileceği Bir Şey Yokken ve sadece adayken çalışmayı sahiplenip çalmaya kalkan bazı emek hırsızı adaylar çıkmaktadır, takdir sizin.

Ben İsmail Uluer, değerli ve kıymetli vatandaşlar, mahallem için her ortam ve durumda çalışmaya, hizmet vermeye devam edeceğim.”