Araç, ilimize giriş yaparken Narkotik ekipleri tarafından durduruldu ve şahısların üzerinde ve aracında yapılan kontroller sonucunda 37,05 gram metamfetamin maddesi ile 1 adet hassas terazi ele geçirildi.
Müdürlükteki işlemlerin ardından 17 Mart 2024 günü adli makamlara sevk edilen şahıslar tutuklanarak cezaevine gönderildi. Uyuşturucu madde ticaretiyle ilgili başlatılan operasyonlar kararlılıkla sürdürülmekte.![Whatsapp Image 2024 03 17 At 16.59.54](https://karamangundemcom.teimg.com/karamangundem-com/uploads/2024/03/metafetamin/whatsapp-image-2024-03-17-at-165954.jpeg)