Vali Akkoyun Başkanlığında Eğitim-Öğretim Toplantısı Gerçekleştirildi Foto Galeri: Vali Akkoyun Başkanlığında Eğitim-Öğretim Toplantısı Gerçekleştirildi

Piri Reis Kültür Merkezinde düzenlenen toplantıda, okul ve çevrelerinde alınan güvenlik ve trafik tedbirlerine ilişkin İl Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı ve İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından sunumlar gerçekleştirildi.

Akabinde toplantı, YEDAM (Yeşilay Danışmanlık Merkezi) tarafından bağımlılıkla mücadele konusunda yürüttükleri faaliyetleri konu alan sunum ile devam etti.

Sunumların ardından Karaman genelinde güvenli bir eğitim-öğretim ortamı sağlamak amacıyla okullar ve yakın çevrelerinde alınacak önlemler görüşüldü.

Öğrencilerimizin daha sağlıklı bir ortamda eğitim-öğretim faaliyetlerini sürdürmeleri için sorumlu kurumların gayret ve özveri ile çalıştığını ifade eden Vali Tuncay Akkoyun, Okul Müdürleri ve Okul Aile Birliği Başkanlarından okul ve çevrelerindeki güvenlik ve trafik tedbirleri ile ilgili görüş ve önerilerini alarak değerlendirmelerde bulundu.

İkinci dönemin öğretmenler, öğrenciler ve veliler için hayırlı olmasını ve başarılı bir şekilde tamamlanmasını temenni eden Vali Tuncay Akkoyun, Okul Müdürlerine ve Okul Aile Birliği Başkanlarına yürüttükleri çalışmalarda başarılar diledi.

Toplantıda Kurum Amirleri, Karaman Belediye Başkan Yardımcısı Eyüp Hüsamettin Aslan, Okul Müdürleri ve Okul Aile Birliği Başkanları yer aldı.