Vali Akkoyun Veda Ziyaretlerine Başladı Foto Galeri: Vali Akkoyun Veda Ziyaretlerine Başladı

Vali Tuncay Akkoyun, veda ziyaretleri kapsamında İl Jandarma Komutanlığı, İl Emniyet Müdürlüğü, Karaman Belediyesi, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Karaman Şubesi, Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ve İl Özel İdaresini ziyaret etti.

Ziyaretler kapsamında İl Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek şeref defterini imzalayan Vali Tuncay Akkoyun, “Vatandaşlarımızın huzuru ve güvenliği için fedakârca görev yapan İl Jandarma Komutanlığımızın ve İl Emniyet Müdürlüğümüzün personeline teşekkür ediyorum. Görevlerinde başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Daha sonra Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı’yı ziyaret eden Vali Akkoyun, Kalaycı ile birlikte çalışmaktan memnuniyet duyduğunu ifade etti. Belediye Başkanı Savaş Kalaycı da Akkoyun’a yeni görev yerinde başarılar diledi.

Belediyeden sonra Türkiye Muharip Gaziler Derneği Karaman Şubesi, Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret eden Vali Tuncay Akkoyun, gazilerimiz ve şehit ailelerimiz ile bir süre sohbet etti.

Veda ziyaretlerine İl Özel İdaresi ile devam eden Vali Tuncay Akkoyun, ziyarette yaptığı açıklamada “Kamu yatırımlarının hızlı ve kaliteli bir şekilde ulaştırılmasında fedakârca çalışan İl Özel İdaremizin personeline teşekkür ediyorum. Görevlerinde kolaylıklar diliyorum.” şeklinde konuştu.

Vali Akkoyun, Karaman Garnizon ve Polis Şehitliği’ni ziyaret etti. Şehitlerimizin kabirlerini ziyaret eden Vali Tuncay Akkoyun, Aziz Şehitlerimiz için dua etti.