Vali Akkoyun'dan Başyayla İlçesine Ziyaret Foto Galeri: Vali Akkoyun'dan Başyayla İlçesine Ziyaret

Ziyaretlerine Kaymakamlık ziyareti ile başlayan Vali Tuncay Akkoyun, ilçe kurum müdürleri ile bir araya geldi.

Kurum amirleri ile gerçekleştirilen toplantıda seçim güvenliği ile ilgili tedbirler gözden geçirilerek, ayrıca ilçede devam eden ve planlanan kamu yatırımları değerlendirildi.

Ardından “Üretimde Modelimiz 3G, Gençlerle Geleceğimiz Güvende” projesi kapsamında Başyayla ilçemizde kurulan Parça Üretim Atölyesinde incelemelerde bulunan Vali Akkoyun üretim süreciyle ilgili bilgi aldı.

Akabinde Vali Tuncay Akkoyun ilçede esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek ihtiyaç ve taleplerini dinledi.

Daha sonra ilçede yapımı planlanan İlçe Entegre Devlet Hastanesi ve İlçe Gençlik Merkezi alanlarında incelemelerde bulunan Vali Akkoyun İlçe Entegre Devlet Hastanesi ve İlçe Gençlik Merkezi ile ilgili bilgi aldı.

İncelemelerin ardından Vali Akkoyun, Başyayla Mehmet Akif Ersoy Çok Programlı Anadolu Lisesini ziyaret ederek öğrencilerimiz ile bir süre sohbet etti.

Vali Tuncay Akkoyun'a Başyayla ilçesi ziyaretinde Kaymakam Vekili Dr. Erdal Bilgiç, İl Emniyet Müdürü Ayhan Taş, İl Sağlık Müdürü Dr. Adnan Kurşun, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, İl Genel Meclisi Başkanı Eyyup Çayır, İl Jandarma Komutanlığı Asayiş Şube Müdürü  Alb.Burak Deniz, Başyayla Belediye Başkanı Ahmet İpek,İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Zeybek de eşlik etti.