Vali Sarıibrahim Huzurevi Sakinleriyle İftarda Buluştu Foto Galeri: Vali Sarıibrahim Huzurevi Sakinleriyle İftarda Buluştu

Karaman Valisi Hüseyin Engin Sarıibrahim ve eşi Hatice Sarıibrahim Hanımefendi, Karaman Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'ne bağlı Dursun Fakih Huzurevinde kalan kıymetli büyüklerimizin iftar sofrasına konuk oldu.

İftar öncesi masaları tek tek dolaşarak büyüklerimizin hal ve hatırlarını soran Vali Sarıibrahim ve eşi Hatice Sarıibrahim Hanımefendi huzurevi sakinlerinin Ramazan aylarını tebrik etti.

İftar sonrasında çay eşliğinde huzurevi sakinleri ile sohbet ederek yakından ilgilenen Vali Sarıibrahim ve eşi Hatice Sarıibrahim Hanımefendi, değerli büyüklerimizle güzel bir Ramazan akşamında bir arada bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek kıymetli büyüklerimize sağlıklı ve huzurlu bir ömür diledi.

Ziyarete Vali Yardımcısı Mustafa Karaca, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Vekili Mustafa Çakır ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Ahmet Ural da katıldı.