banner629

DAKA’dan ‘Teknik Yardım Masası’ hizmeti

Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA), 2018 Yılı Çocuk ve Gençlerin Kalkınmaya Entegrasyonu Mali Destek Programı kapsamında 19-23 Şubat 2018 tarihleri arasında proje hazırlamak isteyen potansiyel başvuru sahiplerine yönelik ‘teknik yardım...

banner491
DAKA’dan ‘Teknik Yardım Masası’ hizmeti
banner567

Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA), 2018 Yılı Çocuk ve Gençlerin Kalkınmaya Entegrasyonu Mali Destek Programı kapsamında 19-23 Şubat 2018 tarihleri arasında proje hazırlamak isteyen potansiyel başvuru sahiplerine yönelik ‘teknik yardım masası’ hizmeti vereceğini duyurdu.

DAKA’dan yapılan açıklamada, ajans personelinin ilgili mevzuat gereğince teklif çağrıları kapsamında sunulacak herhangi bir projenin hazırlanmasında ve yürütülmesinde görev alamayacağı belirtilerek, “Bu nedenle yardım masası hizmetinde, hazırlanan projelerin içeriğinin kontrolüne ilişkin bir destek olmayacaktır. Teknik yardım masasında, proje sahiplerine başvuru rehberlerinde doldurulması gereken formlarda, KAYS portalının kullanımından kaynaklı sıkıntılarda ve sunulması gereken diğer eklerde anlaşılmayan noktalar konusunda açıklamalarda bulunulacaktır. Proje başvurusu için sunulacak formların ve eklerin tam olup olmadığının kontrolüne yönelik destek verilecektir. Yardım masası hizmeti, başvuru rehberleri ile ‘Sıkça Sorulan Sorular’ listesinde yer alan resmi bilgiler ve kriterler çerçevesinde tereddüde düşen veya tam anlaşılamayan konularda, potansiyel başvuru sahiplerince yöneltilecek somut soruların cevaplanması şeklinde olacaktır. Yardım masası hizmeti, 19-23 Şubat 2018 tarihleri arasında 09.30-12.00 ve 13.30-17.30 saatleri arasında DAKA merkez hizmet binasında sunulacaktır. Teknik yardım masası hizmetinden faydalanmak için potansiyel başvuru sahiplerinin telefon ile randevu almaları gerekmektedir. Randevu alan her proje sahibine en fazla bir saat süre ayrılacaktır. Hakkari ilinde verilecek olan yardım masası hizmeti ile ilgili detaylar ise daha sonra kamuoyu ile paylaşılacaktır” denildi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner644

banner612

banner590