Tuşba İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde “120 Kahraman Çocuk Adına 30 Bin Kaynak Kitap Dağıtımı” Kampanyası Yapıldı

Van merkez Tuşba İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde “120 kahraman çocuk adına 30 bin kaynak kitap dağıtımı” kampanyası yapıldı.Birlik Vakfı tarafından başlatılmış olan “120 kahraman çocuk adına 30 bin kaynak kitap dağıtımı”...

banner491
Tuşba İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde  “120 Kahraman Çocuk Adına 30 Bin Kaynak Kitap Dağıtımı” Kampanyası Yapıldı
banner567
Van merkez Tuşba İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde “120 kahraman çocuk adına 30 bin kaynak kitap dağıtımı” kampanyası yapıldı.

Birlik Vakfı tarafından başlatılmış olan “120 kahraman çocuk adına 30 bin kaynak kitap dağıtımı” kampanyası adı altında Tuşba İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullara kitap yardımı yapıldı. Tuşba İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarda yapılan ve Birlik Vakfı tarafından il geneli olarak başlatılmış olan kampanyaya İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhlis Ceylani, Birlik Vakfı’na bağlı Mühendisler Kulüp Başkanı Tufan Tunç, başkan yardımcısı Sebahattin Görür ve yönetim kurulu üyesi Abbas Güngör katıldılar. Gerçekleştirilen kitap yardımı kampanyası kapsamında ilk yardım, Ahmet Yesevi İlkokulu ve Ortaokulu, Milli Eğitim Vakfı İlkokulu ve Ortaokulu, Milli Eğitim Vakfı İmam Hatip Ortaokulu ve İnci Kefali İlkokulu ve Ortaokulu’nda yapıldı. Mühendisler Kulübü’nün yapmış oldukları kampanya çerçevesinde öğrencilere vermiş oldukları desteklerden dolayı, Ahmet Yesevi İlkokulu ve Ortaokulu adına İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhlis Ceylani, Mühendisler Kulüp Başkan yardımcısı Sebahattin Görür’e bir plaket taktim etti. Öğrenciler için her türlü destekleri vermeye hazır olduklarını belirten Mühendisler Kulüp Başkanı Tufan Tunç, “Dernek olarak kültürel ve sosyal aktiviteler ve çeşitli faaliyetler yapmak gibi bir misyonu üstlenmiş olan kulübümüz özellikle genç ve çocuklarımızı bu faaliyetlere özendirerek kötü alışkanlıklarından uzak tutmayı hedeflemiştir. Bu çerçevede faaliyetlerimiz devam etmekte olup bizlere bu kampanyamızda yardımcı olarak desteklerinden dolayı Tuşba İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Muhlis Ceylani beyefendiye teşekkürü bir borç biliriz” şeklinde konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590