banner629

Van OSB Müteşebbis Heyet Toplantısı

Van Valisi Murat Zorluoğlu başkanlığında Van Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müteşebbis Heyet Toplantısı yapıldı.Van Büyükşehir Belediyesinin toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantının açılışında konuşan Vali Zorluoğlu, “Müteşebbis...

banner491
Van OSB Müteşebbis Heyet Toplantısı
banner567

Van Valisi Murat Zorluoğlu başkanlığında Van Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müteşebbis Heyet Toplantısı yapıldı.

Van Büyükşehir Belediyesinin toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantının açılışında konuşan Vali Zorluoğlu, “Müteşebbis heyetimizin uhdesinde olan bir takım konuları, bu toplantımızda karara bağlayacağız. Toplantımız inşallah ilimiz için hayırlara vesile olsun” dedi.

Toplantı, müteşebbis heyeti içerisinde OSB’yi temsil ve imza yetkili 5 kişilik yönetim kurulunun onaylanması, denetim kurulunun belirlenmesi ve OSB İnsan Kaynakları Birimi asil ve yedek üyelerin seçilmesi ile devam etti.

Toplantıya Müteşebbis Heyet Başkanı Vali Murat Zorluoğlu’nun yanı sıra Vali Yardımcısı İbrahim Civelek, YİKOB İdari ve Mali İşler Şube Müdürü Metin Şipal, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Yaşar, Mali İşler Daire Başkanı İslam Bayram, Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva, OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aslan ve OSB Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner644

banner612

banner590