Karaman'ın En 'Özel' Okulu Açılıyor

Akademik ve bireysel gelişimi destekleyen eğitim modeliyle fark yaratan Özel Tekin Eğitim Kurumları yeni eğitim öğretim yılında eğitim zincirlerine Tekin Anadolu Lisesi, Tekin Orta Okulu ve Tekin Anasınıfını da ekliyor.

Özel Tekin Eğitim Kurumları Sahibi Fatih Tekin, Karaman halkını geleceğin eğitim anlayışı ile tanıştırmayı hedeflediklerini söyledi. Kalkınmanın ancak eğitimle olabileceğini aktaran Tekin, nitelikli akademik çalışmaları ve güçlü idare kadrosuyla vatanına, milletine bağlı, kaliteli nesillerin yetişmesinde öncü olduklarına vurgu yaptı.

Eğitimin her aşamasında üstün akademik başarıya ulaşmak istediklerini kaydeden Tekin, “Karaman halkını geleceğin eğitim anlayışı ile tanıştırmayı hedefleyen eğitim kurumumuz, uyguladığı eğitim modeli ile öğrencilerinin bu alandaki bütün ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Ülkeme ve Karaman halkına hizmet etmeyi bir görev bilerek Özel Tekin Eğitim Kurumları ile güzel yarınlar için yola devam ediyoruz.” Tekin okullarının tüm halkımıza hayırlı olması dileklerimizle dedi.