Winner’s Sleep yatak, Türkiye'de GelGrid teknolojisine sahip ilk ve tek sporcu yatağı olarak öne çıkar. Puffy'nin ürün portföyüne eklediği yeni yatak, sporla ilgilenenlerden sırt ağrısı problemi yaşayanlara kadar geniş bir kitleye hitap eder. Sağlık ve konforu ön planda tutan Winner’s Sleep yatak, sporcuların yanı sıra, sağlıklı uyku arayan herkes için ideal bir seçenek sunar. Winner's Sleep, özel malzemelerle tasarlanmış ve uzun süren AR-GE çalışmaları sonucunda geliştirilmiş bir yataktır. Alışılagelmiş yatak konforundan farklı deneyim arayanlar için mükemmel bir seçenektir.

Winner's Sleep Yatak Özellikleri Nelerdir?

Winner’s Sleep yatak, özgün tasarımı ve GleGrid teknolojisiyle benzersiz bir uyku deneyimi sunar. Winner’s Sleep’in öne çıkan özellikleri ise:

●        Konfor katmanında yer alan GelGrid teknolojisi sayesinde yüksek elastikiyete sahiptir ve hiper-elastik polimer malzemeyle vücut yapısına uyum sağlar.

●        Vücut ısısını emen özelliğiyle ısının dengeli bir şekilde dağılmasını sağlar ve ter kokusunu önlemeye yardımcı olur.

●        Özgün ızgara yapısı ve dengeli basınç dağılımı sayesinde, rahat ve sağlıklı bir uyku deneyimi sağlar. Omurga ve eklemler üzerindeki baskıyı azaltmaya yardımcı olur.

●        10 yıl ve üzeri esneklik ömrüne sahiptir, böylece uzun yıllar kullanım imkanı sunar.

●        GelGrid teknolojisi, vücudunuzla bütünleşerek yumuşak ve konfor hissi verir. Uyuma pozisyonunuz nasıl olursa olsun, sırtınızı ve omurganızı destekler.

●        GelGrid teknolojisinin ergonomik tasarımı ve benzersiz materyali ile esneklik sağlayarak uyku verimini artırmaya yardımcı olur.

●        GelGrid teknolojisi, insan sağlığını ve çevreyi koruyan özellikleriyle öne çıkar.

●        Yatakta kullanılan kumaş serinletici bir etki verir ve vücut dolaşım sistemini hızlandırmaya yardımcı olur.

●        Winner's Sleep kumaşında bulunan LactiTech⁺ teknolojisi sayesinde, kaslarda biriken laktik asit miktarını ve kas ağrılarını azaltmaya yardımcı olur.

●        Yatağın yan kısmında kullanılan Spacer kumaş, 3 boyutlu yapısıyla öne çıkar ve hava geçirgenliğini sağlayarak yatakta biriken nemin dışarı atılmasını mümkün kılar.

●        Modern tasarımlı Winner's Sleep yatağın başlık bölümünde yer alan okuma lambası sayesinde dokunmatik ve hareketli okuma lambalarını istediğiniz konuma getirip kitabınızı okuyabilmenizi sağlar.

●        Winner’s Sleep Baza’nın yan bölümündeki cep tasarımı sayesinde, kitap, dergi, telefon, gözlük gibi eşyalarınızı koyabilirsiniz.

●        Winner’s Sleep Baza içerisinde bulunan hava kapsülleri, yatağın içinin hava almasına ve rutubet oluşumunu engellemeye yardımcı olur.

Winner's Sleep Yatak Neden Diğerlerinden Farklı?

Winner’s Sleep yatağı, profesyonel sporcuların ihtiyaçlarından ilham alınarak tasarlanmış, kaliteli ve rahat bir uyku deneyimi sunmayı amaçlar. Sizi günün stresinden kurtaracak mükemmel bir yatak deneyimi vadeder ve benzersiz özellikleriyle dikkat çeker. Diğer yatak modellerinden farklı kılan özellikleri bu şekilde sıralanır:

●        GelGrid Teknolojisi: GelGrid teknolojisi, çevre dostu özellikleriyle öne çıkar, yatağın konforunu ve sağlığını ön planda tutar. Hem yumuşak hem de destekleyici şekilde tasarlandığı için kullanıcıya benzersiz bir uyku deneyimi sunar.

●        ProPocket 2.1 Özel Yay Teknolojisi: ProPocket 2.1 Özel Yay Teknolojisi sayesinde, vücuda doğru desteği sağlar.

●        LactiTech⁺ Teknolojisi: Winner's Sleep kumaşında bulunan LactiTech⁺ teknolojisi sayesinde, spordan sonra kaslarda oluşan laktik asit birikmesinin azaltmasına yardımcı olur.

●        Serinletici Etkili Kumaş: Uyku esnasında doğal bir serinlik sağlar ve vücut dolaşımının hızlanmasına destek verir.

●        3D Spacer Kumaş: 3 boyutlu olan kumaş malzemesi esneklik ve terletmeme ve ısıyı dengede tutma özelliklerine sahiptir.

●        Winner's Sleep Baza ve Başlık: Modern görünümüyle ve kavisli geometrik hatların öne çıktığı özel tasarımıyla öne çıkar.

Puffy, birbirinden farklı özellikteki şık ve kaliteli yatak modelleriyle kullanıcılarına iyi uyku deneyimi sunar. Siparişleriniz güvenli ve hızlı bir şekilde tarafınıza ulaşır. Kaliteli ve kesintisiz bir uyku için siz de Puffy’i tercih edebilir, ihtiyacınıza, zevkinize ve bütçenize uygun yatak modelini inceleyerek hızlı bir şekilde sipariş edebilirsiniz.