banner877

banner919

banner928

banner990

banner957

Son Dakika
banner722

KARAMAN GÜNDEM GAZETESİ 7 YAŞINDA

‘’Tarafsız, ilkeli ve güncel yayıncılığı’’ yayın politikası haline getiren Karaman Gündem Gazetesi yedinci yılını kutluyor.

Yaşam 01.10.2021, 09:01
67
KARAMAN GÜNDEM GAZETESİ 7 YAŞINDA
banner762

2009 yılından buyana internet haber sitesi olarak yayın yapan www.karamangundem.com, 1 Ekim 2014 tarihinde basılı yayın hayatına geçti. Karaman Gündem Gazetesi yayın politikası ve tarafsızlığı ile Karaman’ın yayın hayatına yeni bir yüz olarak girdi. Milli beraberliğe katkı sağlayan haberleriyle Karaman halkının gönlünde taht kurdu. 1 Ekim 2014 tarihinden itibaren seviyeli ve güncel haberleriyle en çok takip edilen gazeteler arasında yerini aldı.

Karaman Gündem Gazetesi’nin, Karaman’ın gözü, sesi ve kulağı olduğunu ifade eden gazetemiz imtiyaz sahibi Gülten Demirkollu;"Yedinci yılımıza ulaşmış olmak bizim için büyük bir mutluluktur. Okurlarımıza ve takipçilerimize çok teşekkür ediyoruz. Karaman Gündem Gazetesi yayın hayatı boyunca ilkeli ve objektif habercilik yapmıştır. Karaman Gündem Gazetesi olarak biz bu anlayışın sayesinde ayaktayız ve yedinci yılımızı kutluyoruz. Karaman’ın sorunlarını gündeme getirmeye, Karaman’a ve Karaman halkına tercümanlık etmeye, doğrunun ve güzelliğin her daim yanında olduğumuz gibi, yanlışın da karşısında dim dik durmaya devam edeceğiz" dedi.

Karaman Gündem Gazetesi yedinci yılında da yayın politikasından ödün vermeden tarafsız, ilkeli ve güncel yayıncılık anlayışıyla medyaya örnek olmaya devam ediyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 11 Ağustos 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@