banner877

banner919

banner928

banner927

banner938

banner722

Pırlanta Beştaş

Gösterişli takılardan hoşlanan hanımların tercih ettiği pırlanta beştaş birbirinin yanına dizilmiş 5 adet pırlantadan oluşan bir yüzük tasarımıdır.

Yaşam 30.12.2020, 16:37 31.12.2020, 09:13
115
Pırlanta Beştaş
banner762

Gösterişli takılardan hoşlanan hanımların tercih ettiği pırlanta beştaş birbirinin yanına dizilmiş 5 adet pırlantadan oluşan bir yüzük tasarımıdır. Önceleri özel günlerde insanların birbirine hediye ettiği tek taş pırlantalar artık yerini 5 taşlı pırlantalara bırakmıştır. Beyaz altın bir halkanın üstüne dizilen pırlantaların etrafı yine beyaz altından çeşitli desenlerle çevrelenerek görünümü farklılaştırılıp beştaş pırlanta yüzük modelleri zenginleştirilmiştir. Parmağınıza bir kere taktığınızda bir daha çıkarmak istemeyeceğiniz görkemli 5 taş pırlanta modelleri günümüzde pırlanta takılara ilgi duyan hanımların tercihidir.

En Tarz Pırlanta Beştaş Yüzükler

Değerli taşlardan yapılan mücevherler her zaman hanımların daha fazla ilgisini çekmektedir. Bir pırlanta bile oldukça gösterişli dururken 5 tane yüksek karatlık pırlantanın yan yana dizildiğini ve parmağınızda size eşlik ederek kombinlerinize ışıltı kattığını düşünün. Bu görüntü her hanımın hoşuna gidebilecek oldukça zarif bir görüntüdür. Ve klasik bir görüntü sevmeyen hanımların bile pırlanta beştaş hoşuna gidebilmektedir. Sizlerde sevdiğiniz kişilere böyle bir hoş bir takıyı hediye etmek isterseniz https://www.pirlantamerkezi.com/pirlanta-bestas-yuzukler sitesindeki oldukça modern ve göz kamaştırıcı modellerine göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 21 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@