Yasin Şanal Şampiyonlar Şampiyonu Oldu! Foto Galeri: Yasin Şanal Şampiyonlar Şampiyonu Oldu!

WMF (Dünya Masaj Federasyonu) tarafından Bosna Hersek’in Sarajevo şehrinde düzenlenen teknik masaj yarışmasında Yasin Şanal, Karaman’ı ve ülkemizi temsilen birden fazla kategoride yarışıp şampiyon oldu.

Şanal, ilk yurt dışı yarışma deneyimini 15-16 Şubat tarihleri arasında, İran’da düzenlenen uluslararası masaj yarışmasında Karaman’ı temsilen Türk Milli Takımında yer aldı. Şanal, bu turnuvada takımıyla birlikte gurur verici başarılara imzalar atmıştı. İran’da ki yarışmada elde edilen başarılara ek olarak 2 farklı kategoride de grup birinciliğini alan Türkiye Masaj Federasyonu, Bosna Hersek Sarajevo düzenlenecek  teknik masaj turnuvasına katılmaya hak kazanmıştılar.

Bosna Hersek’in Sarajevo şehrinde 01-02 Haziran tarihlerinde düzenlenen teknik masaj yarışmasında Yasin Şanal, diğer kategori şampiyonlarını da eleyerek, şampiyonlar şampiyonluğuna overal derecesine sahip oldu. Güzel Karamanımıza kupa ile dönüş yaptı.

Karaman’da medikal terapistliği yapan Şanal, antrenörlük, sağlık hizmetleri, masaj terapistliği alanlarında profesyonel yaklaşımı ile Karaman’da hizmet vermeye devam etmektedir. Bu başarıları sonrası tüm ülkemizden yoğun talep almaya başlayan Şanal, Karaman ve Anadolu insanının öncelikli olduğunu ifade etti.

Şanal, Karaman’ı ve ülkemizi Dünya Kupalarında temsil etmeye devam edeceğini söyledi.

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi yüzme havuzu spor kompleksi içeresinde modern salonunda hizmet vermektedir.

İletişim için Yasin Şanal: 0507 054 95 48

İnstagram : https://www.instagram.com/ysterapi/